Ahoj, jmenuju se

Tomáš Rusňák

a jsem hypotékař

tělem i duší.

Ale také jsem normální chlap, táta, manžel, kamarád. V práci CEO a šéf obchodu. V soukromí sportovec a malíř. Mám rád kulturu, umění, cestování, networking a nové výzvy.

Dělat finančního poradce není zrovna med. Pověst máme špatnou. A můžeme si za to objektivně sami. Já jsem ale popravdě na svoji kariéru ve financích patřičně hrdý! 

Ve financích se pohybuji od roku 2011. To jsem byl klasický finanční poradce. Začínal jsem u rodiny, známých a postupně se zlepšoval. Zlom v kariéře nastal v roce 2015, kdy jsem úspěšně absolvoval zkoušku EFA. Pochopil jsem, že se dá poradenství dělat úplně jinak a s partnery jsem založil firmu TAURUM. Kdybych tenkrát věděl, kolik to je práce, asi bych se na to vykašlal. Naštěstí jsme to ale nevěděli nikdo a tak TAURUM aktuálně slaví 8 let existence. 

Za dobu ve finančním sektoru mám za sebou přes 530 spokojených klientů a zprostředkované hypotéky za více než 2 miliardy Kč.

Teď to bude znít děsně nafoukaně, ale v současnosti jsem jedním z nejvýznamnějších hypotečních specialistů v Čechách. Natáčím úspěšný podcast o hypotečním a realitním trhu, pravidelně přispívám svými názory do zajímavých magazínů a novin, pravidelně školím kolegy z branže nebo přednáším na konferencích a ve fimách.

Ale to nejdůležitější je, že mi dáváte důvěru a chcete ode mně pomoct s vyřízením hypotéky. Díky tomu jsem byl jedním z mála lidí v Čechách, kteří si udrželi dost práce i v letech 2022 a 2023, kdy celý hypoteční trh spadnul o 60 % oproti roku 2021. 

Zakládám si na etickém a férovém přístupu. Důležité je vytvoření vzájemné důvěry a pochopení. Mám velkou radost, že se nakonec z klientů stávají moji přátelé.

Co mám za sebou?

0
vyřízených hypoték
0
mld.
v objemu hypoték
0
let praxe
0
posluchačů podcastu

Proč vyřídit hypotéku zrovna se mnou?

DĚLÁM TO KVALITNĚ

Mám hodně zkušeností podpořené vzděláním EFA.

ŘEŠÍM TO KOMPLEXNĚ

Ke každému klientovi přistupuji individuálně.

JEDNÁM FÉROVĚ

Zakládám si na etickém přístupu a důvěře.

BUDETE MI ROZUMĚT

Mluvím s vámi jednoduše, abyste mě velmi dobře chápali.

UŠETŘÍM VÁM PENÍZE

Vyjednám vám nejnižší možné úrokové sazby a poplatky.

UŠETŘÍM VÁM ČAS

Získáte nezávislou nabídku z celého trhu najednou.

DOMLUVME SI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Ozvěte se mi a společně probereme vaše dotazy. Zavolejte na +420 721 329 442 nebo využijte, prosím, kontaktní formulář.

PS: působím po celé České republice. Můžeme to řešit osobně, po telefonu či online.